P

I

G

G

Y

W

O

O

D

.

Spawanie laserowe

Spawarki laserowe firmy O.R.Lasertechnlogie

Prezentacja spawarek laserowych OR Lasertechnologie. Niemiecka jakość, sprawny serwis w Polsce, najlepszy stosunek cena/jakość, ponad 50 instalacji w Polsce.

ECO Laser: efektywność i ergonomia

Rosnące zapotrzebowanie na niedrogie rozwiązania spawania laserowego dla małych serii lub pojedynczych części skłoniło nas do opracowania systemu spawania laserowego dla indywidualnych potrzeb. Do tego wykorzystane zostało nie tylko nasze własne doświadczenia ale również sugestie naszych klientów. Zorientowana na praktyczną funkcjonalność obsługa systemu spawania laserowego oferuje wystarczająca wygodę dla wydajnego spawania. Przekonajcie się sami o wszystkich nowych innowacjach i zdobądźcie własne wrażenia.

Evo Mobile DPL: spawanie laserowe dutem i proszkiem - OR Laser

Napawanie drutem i proszkiem z pomocą lasera EVO MOBILE DIODELINE: transformacja współrzędnych, tryb nauki koło, poligon, programowanie strategii spawalniczych.

CNC napawanie laserowe proszkiem - OR Laser

Napawanie laserowe proszkiem spawarką laserowa LASER CAB DPL firmy OR Laser w trybe CNC.

ROBOLASER: spawanie, hartowanie, napawanie laserowe robotem - OR Laser

Firma OR Laser prezentuje ROBOLASER - sterowany robot przemysłowy z systemem laserowym dla trzech różnych rodzajów obróbki: spawania, hartowania i napawania, wykonywanych jednym tylko laserem.

EVO Mobile: mobilny i kompaktowy system spawania laserowego - OR Laser

W pełni nowy system spawania laserowego, którego konstrukcja powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia i inspiracji z praktyki naszych klientów. W rezultacie, mamy mobilny system laserowy, który wyznacza nowe standardy w kategorii laserów z systemem otwartym. Oprócz wysokiego komfortu obsługi urządzenie oferuje wiele praktycznych funkcji, w tym wsparcie dla półautomatycznej obróbki. Przekonajcie się sami o wszystkich tych innowacjach i zdobądźcie własne wrażenia.

HTS Mobile: mobilny system lasserowy do napawania dużych i małych form - OR Laser

System laserowy HTS Mobile łączy s sobie elastyczność i stabilność przy naprawach małych precyzyjnych części np. dla przemysłu lotniczego, jak i dużych form np. do produkcji zderzaków samochodowych. System mobilny HTS może być łatwo przemieszczać i dzięki hamulcom stabilnie ustawiać w miejscu. Ruchy osi pozwalają na bardzo duże odległości posuwu sterowane za pomocą joysticka. System może być wyposażony w cyfrowy lub analogowy joystick z funkcją prostego programowania toru Teach-In. Punkt spawania można określić, z absolutną dokładnością do 0,1 mm. Przekonajcie się sami o wszystkich tych innowacjach i zdobądźcie własne wrażenia.

IQ Laser: ręczna spawarka laserowa - OR Laser

Nowy sposób naprawy. Szybko i ekonomiczne: spawanie na miejscu naprawy. Z systemem spawania laserowego IQ Laser, ORLaser wyznacza nowe standardy w zakresie prac naprawczych. Oszczędność czasu i pieniędzy. OR Laser zawsze był idealnym partnerem, jeśli szukasz ekonomicznych i wydajnych rozwiazań przy naprawie i produkcji narzędzi i form.

Dysza do bezpośredniego napawania proszkiem od OR Laser

Laserowe napawanie materiałem w postaci proszku jest nowoczesnym rozwiązanie dla naprawy i / lub optymalizacji metalowych detali wszelkiego rodzaju - ale przede wszystkim do napawania dużych i równych powierzchni, również wielowarstwowo ( Additive Manufacturing). Podczas napawania, materiał bazowy jest topiony razem z podawanym proszkiem za pomocą promieniowania laserowego. W rezultacie powierzchnia jest czysta od porów i szczelin i cechuje się, w zależności od rodzaju użytego materiału, odpornością na korozje lub też zwiększoną wytrzymałością na ścieranie. Dział rozwoju ORLasertechnologie we współpracy z Instytutem Fraunhofera opracował dla systemów laserowych z serii DiodeLine skuteczną i łatwą do zainstalowania dyszę do proszku. To hybrydowe rozwiązanie pozwala, po raz pierwszy na użycie w systemach laserowych kombinacji napawania drutem i proszkiem. 10-krotnie wyższa wydajność mówi sama za siebie.

Laserowe grawerowanie i znakowanie - OR Laser

Grawerowanie i znakowanie elementów form i innych narzędzi. Mobilny serwis zmiany oznaczeń form w zakładzie klienta. Sprzedaż systemów laserowych zamkniętych i otwartych (mobilnych) do grawerowania i znakowania firmy O.R.Lasertechnologie.

Znakowanie stali narzedziowej (Marking Steel)

Grawerowanie i znakowanie elementów form i innych narzędzi. Mobilny serwis zmiany oznaczeń form w zakładzie klienta.Sprzedaż systemów laserowych zamkniętych i otwartych (mobilnych) do grawerowania i znakowania firmy O.R.Lasertechnologie.

.Polerowanie form

Ouator wata polerska - wysoki polysk w kilka chwil

Wata polerska Quator jest produkowana od 1937. Kiedy ujrzeliśmy tą puszkę pierwszy raz, pomyśleliśmy, że nie na wiele się to przyda. Ale. Po otwarciu znajdujemy w środku bawełnianą kulę. Odrywamy kawałek. Bawełna jest dobrze nasączona środkiem polerskim i można ją od razu stosować. Na początek przetestowaliśmy polerowanie aluminium i przecieraliśmy oczy z podziwu: kilka razy przetarliśmy powierzchnię i uzyskaliśmy sensacyjnie równy, głęboki połysk. Użyty kawałek waty pozostawiliśmy na kilka dni w foliowym woreczku i potem znowu użyliśmy. Od razu bardzo dobrze zadziałało, to znaczy, że środek jest wydajny i oszczędny. Wata polerska Quator dostępna w 3 rodzajach: A - do aluminium, M - do metali, i MPT - do tworzyw.

Polerowanie, szlifowanie, frezowanie z mikrosilnikami 300Wat

Urzadzenia z rodziny "piggy". W standardowym zestawie pracy z najsilniejszym jak dotychczas, bezszczotkowym mikrosilnikiem do 300 W. Do tego dostępne w opcji solidne głowice kątowe. No i najważniejsze, Piggy Sonic oferuje dodatkowo system mocnej pilnikarki ultradźwiekowej. Sterowniki posiadaja ekskluzywne cechy: Można określić zakres prędkości, w których chcemy pracować dla odpowiedniego narzędzia. Funkcja ta chroni Was, sprzęt i środowisko.

Polerski system ultradźwiękowy - PiggySonic Mark 2

Sterownik Piggy Sonic zapewnia 3 możliwości pracy: - ultradźwiękowo - z mikrosilnikami bezszczotkowymi - z mikrosilnikami szczotkowymi. W aktualnej wersji Mark 2 - mikrosilniki o mocy do 300 watów.

PiggyPower 2drives: szlifowanie, polerowanie, gratowanie

System posiada wszystko, czego oczekujecie: - zgrabną, solidną jednostkę sterującą z inteligentnymi funkcjami. - mikrosilniki bezszczotkowe o niesamowitej szybkości 50.000 min-1 i mocy 230 Wat . - mikrosilniki szczotkowe o mocy 100 Wat. - solidne kątowe głowice.

.Warsztat

Okulary ochronne od Świnki Skarbonki

Okulary ochronne polecane przy naprawie i polerowaniu form: Millenia , Armamax oraz osłona ochronna twarzy.

MaxDetail okulary powiekszające z regulacją dioptrii

To najbardziej nowoczesne i wyrafinowane okulary soczewkowe jakie znamy. W tym modelu mamy 2 warstwy optyczne, jedną z nich możemy przestawiać aby dopasować optymalne dla naszych oczu ustawienie. Możliwością wyrównywania ±3 dioptrie na każde oko. Taka wymyślna konstrukcja ma jeszcze jedną decydującą dla Was zaletę: robocza odległość wynosi 400 mm (przy 2-krotnym powiększeniu) gwarantuje komfortowo pracę. Okulary są wykonane z wysokiej jakości tworzywa i są bardzo lekkie (49 gram).

Szczypce do śrub od Świnki Skarbonki

Super szczypce z pomocą których usuniecie stare, uszkodzone lub ułamane śruby, jednym obrotem ręki. Dzięki przyciętej o 22° końcówce szczypce leżą płasko i można szczękami chwycić mocno śrubę i obrócić. Dla śrub od M2 do M8

PiggyWork system organizacji stanowiska polerskiego

Porządek i dobre światło to warunek dla dobrej pracy. Nasz system organizacji piggyWork jest uniwersalny, wytrzymały (z stali nierdzewnej) i sprytnie skonstruowany. Rdzeniem jest statyw, w zależności od potrzeb wyposażony w zawiesia dla max. 2 napędów wiszących, Łatwo możemy skomponować miejsce na nasze narzędzia i uchwyty robocze mocując wg potrzeb odpowiednio pojedyncze ramienia, ewentualnie uchwyty. W ten sposób wszystko mamy w zasięgu ręki.

PiggySilicone: szybka i prosta kontrola trudnodostępnych miejsc miejsc

Szczeliny w formach często są wąskie i głębokie. Brak odpowiednich narzędzi do obróbki powierzchni i światło tam nie dochodzi. Jedyna możliwość sprawdzenia w tych ciemnościach to odwzorowanie z pomocą piggySilicone. Dzięki temu rozwiązaniu możemy pozbyć się stresu związanego z poprawkami obróbki tych miejsc, ściąganiem formy, przestojami itp i niepewności : czy za drugim razem będzie dobrze?

Kula grawerska Magnablock Plus

Super kula mocująca z wieloma możliwościami mocowania i ustawiania we wszystkich kierunkach. Górny korpus jest przestawialny i obracalny wokół własnej osi. Możliwości mocowania są niemal nieograniczone. Genialne!

Wyrafinowany klucz nastawny

Genialny Anglik. Dzięki kutej stali to naprawdę solidne narzędzie, o płynnej regulacji szerokości klucza.

.Spawanie naprawcze form

Przygrzewanie drutu i spawanie z piggyWelder 2

Spawamy piggyWelder'em

Precyzyjne spawanie drutami do 08 mm - nowy piggyWelder 2 power

Spawanie nigdy nie było takie proste.PiggyWelder® 2 Power ma ekran dotykowy.- Tak więc odkrecić gaz (argon).Maksymalnie 2 bar.- Włączyć urządzenie na ekranie dotykowym wybrać spawany materiał. (stal, aluminium lub miedź)- Wybierz jakie miejsce chcesz spawać: powierzchnia (duża moc), krawędź (mała moc), przewężke (kierowane spawanie łukowe), rowek (spawanie łukowe doładowane) lub narożnik (mała moc).- I spawamy : dotykamy miejsca w którym chcesz spawać końcówką elektrody. Czujnik dotykowy wyzwala impuls i elektromagnes cofa elektrodę w głąb uchwytu. Możemy wykonać następny impuls. Spawamy drutem O 0,2 mm za pomocą elektrody wolframowej O 0,6 mm. 10- krotne przybliżenie mikroskopu pozwala zobaczyć dokładnie co robimy.

Spawanie otworu z PiggyWelder

Spawamy piggyWelder'em

PiggyWelder Rollkoffer

piggyWelder® Rollkoffer - stabilna, szczelna waliza, znakomita do transportu spawarki piggyWelder wraz z osprzętem. Wszystko w jednym miejscu - bezpiecznie i wygodnie, w wersji na kółkach dla mobilnych zadań naprawy form.

Spawanie aluminium z piggyWelder

Spawamy piggyWelder'em

Spawanie brązu berylowego z piggyWelder

Spawamy piggyWelder' em

Szybkie usuwanie graweru z pomocą piggyWelder 2 power

Spawamy piggyWelder' em

MicroSpot: mikrospawarka TIG do naprawy form

MicroSpot - nowoczesna w pełni cyfrowa spawarka TIG. Spawarkę zmodyfikowano i rozbudowano specjalnie dla zastosowań przy budowie form i narzędzi w taki sposób, aby możliwe było precyzyjne spawanie drutami o minimalnej średnicy nawet do 0,25 mm.

Statyw krzyżowy do precyzyjnego spawania z MicroSpot

Statyw krzyżowy niezwykle przydatny do precyzyjnego spawania, gdy brakuje "trzeciej ręki" i inne przydatne akcesoria : uchwyt przegubowy, mikroskop z przesłoną ...