Produkty:

systemy_narzedziowe

Systemy narzędziowe

Program dla narzędziowni i działu utrzymania form.

Nasza podzielona na kategorie oferta to na pierwszym miejscu stałe i sprawdzone produkty, narzędzia i urządzenia oraz nowości, które wzbogacają ją i wciąż ulepszają. Znajdziecie tu silne mikrosilniki, napędy z wałkiem giętkim, polerskie systemy ultradźwiękowe, pneumatyczne ręczne szlifierki i pilnikarki. Ponadto mikrospawarki, akcesoria spawalnicze oraz wszelkie narzędzia i materiały eksploatacyjne potrzebne w procesie polerowania, frezowania czy szlifowania, a więc pasty diamentowe, pręty polerskie, filce, frezy i akcesoria szlifierskie. W dziale dotyczącym czyszczenia nie zabraknie odpowiednich urządzeń oraz środków antykorozyjnych, czyszczących i smarujących, doskonale uzupełniających dobrze wyposażony warsztat. Ponadto wyposażenie warsztatowe, odzież ochronna, oświetlenie, czyli wszystko to co sprawi, że praca da Wam większą przyjemność, a jej efekty będą dużo wydajniejsze.


Systemy narzędziowe:

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów polerskich, duże znaczenie ma zastosowanie ultradźwiękowych systemów polerskich. Aby w pełni wykorzystać ich przewagę wydajności w specjalnych obszarach zastosowania, należy zapewnić wysoką moc skrawania i skuteczność, potrzebną również dla uzyskania tzw. gładkości technologicznej czy też wysokiego połysku. Polecamy, ultradźwiękowy polerski system PiggySonic Mark 3, zintegrowany z niezwykle poręcznymi uchwytami, Ultraform- ultradźwiękowe urządzenie do polerowania i docierania trudno dostępnych miejsc wraz z odpowiednim osprzętem, system piggyPower, gdy ultradźwięki nie są potrzebne, oraz wszelkiego rodzaju ręczne szlifierki i pilnikarki dla precyzyjnej i wysoko komfortowej pracy przy obróbce form.

Czytaj więcej


Napęd Piggy Power
GFR Vario
Siatka grzewcza
Magnetyczny wałek główny

PiggyWelder3power to nowa precyzja spawania i tym samym nowe rozwiązanie dla zadań spawalniczo naprawczych. Sterowany za pomocą ekranu dotykowego, dostępny jest w zestawie między innymi z poręcznym uchwytem do zgrzewania, uchwytem z ceramiczną dyszą, mikroskopem stereoskopowym oraz akcesoriami. W ofercie posiadamy także system mikrospawania do szybkiej i pewnej naprawy form i narzędzi MicroSpot. To w pełni cyfrowa spawarka bazująca na jednym z najnowocześniejszych rozwiązań generatora prądu spawania WIG (spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazu ochronnego).

Oferujemy także druty do spawania laserowego oraz akcesoria zapewniające zarówno pomoc podczas pracy oraz jej bezpieczeństwo.

Czytaj więcej


Napęd Piggy Power
Piggywelder
obraz spawanie
druty spawalnicze

Oferujemy wysokiej jakości pilniki ceramiczne z włókna szklanego doskonałe dla ultradźwiękowych systemów polerskich, do docierania i polerowania, idealne w połączeniu z pastami diamentowymi. Ponadto osełki i kamyki szlifierskie Gesswein, osełki Bellstone, oraz Boride. Znajdziecie u nas także poręczne, stabilne uchwyty osełkowe, a także diamentowe pilniki do wszelkiego rodzaju zadań. Dla wydajniejszej pracy wykończeniowej, polecamy uniwersalny płyn do prac na mokro osełkami szlifierskimi Koloid W.

Czytaj więcej


Napęd Piggy Power
Piggywelder
obraz spawanie
druty spawalnicze

Wszystko czego potrzebujecie by usprawnić swoją pracę przy osiąganiu wysokiego połysku. Pasty diamentowe, pręty polerskie, filce, szczotki i inne narzędzia do polerowania. Polecamy pasty diamentowe PowerDia przeznaczone do docierania i polerowania metali, stali narzędziowych, żeliwa, ceramiki itd., oraz wysokiej jakości uniwersalne, rozpuszczalne, odporne na temperaturę pasty dia-plus o różnej koncentracji i przeznaczeniu. Z naszej bogatej oferty dobierzecie odpowiednie narzędzia do wykonania odpowiednich czynności podczas pracy polerskiej, które z pewnością ułatwią Wam zadanie.

Czytaj więcej


Filc polerski
Narzędzia polerskie
Pasty PowerDia
Pasty PowerDia

Frezy trzpieniowe HM z węglika spiekanego i do grawerowania HSS. Doskonała jakość twardego stopu węglika spiekanego (Hartmetall) to gwarancja wysokowydajnych narzędzi. Obrotowe frezy HM szlifowane są z całości, co daje niezmienny kąt skrawania spiralnego uzębienia grupowego. Wszystkie nasze frezy charakteryzują się wysoką wydajnością skrawania, co umożliwia skuteczną obróbkę najtwardszych materiałów.

Czytaj więcej


Filc polerski
Narzędzia polerskie
Pasty PowerDia
Pasty PowerDia

Nasze narzędzia i akcesoria szlifierskie idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istniej potrzeba usunięcia śladów po obróbce, śladów korozji, zarysowań, zmniejszenia chropowatości powierzchni, a także do wykańczania wstępnie oszlifowanych powierzchni oraz delikatnego szlifowana.

Czytaj więcej


Filc polerski
Narzędzia polerskie
Pasty PowerDia
Pasty PowerDia

Mycie, odtłuszczanie, konserwację, smarowanie elementów form, maszyn i narzędzi ułatwi zastosowanie odpowiednich ku temu środków. Polecamy znakomity uniwersalny zmywacz SUSZ, idealny w pacach konserwacyjnych, naprawczych i montażowych. Skuteczne i sprawdzone środki firmy Jost-Chemicals odpowiednie do różnego rodzaju prac warsztatowych i produkcyjnych, jako ochronna antykorozyjna, antyadhezyjna, do smarowania i czyszczenia. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie również kompaktowe myjki ultradźwiękowe wraz z dodatkowymi akcesoriami.

Czytaj więcej


Filc polerski
Narzędzia polerskie
Pasty PowerDia
Pasty PowerDia

Oferujemy wszelkie pomocnicze na warsztacie narzędzia, przybory, oświetlenie, lupy, środki ochrony osobistej i wiele innych. Pomogą one w organizacji pracy, ułatwieniu jej i ulepszeniu, często przy tym dbając o nasze bezpieczeństwo. Polecamy odzież i okulary ochronne, profesjonalne oświetlenie, stoły polerskie i warsztatowe, kule magnetyczne, mikroskopy oraz wszelkiego rodzaju narzędzia do drobnych prac ręcznych.

Czytaj więcej


Filc polerski
Narzędzia polerskie
Pasty PowerDia
Pasty PowerDia


Jak możemy pomóc???

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami
Wypełnij formularz a następnie naciśnij przycisk Wyślij

Wyrażam zgodę na kontakt, chcę otrzymywać oferty handlowe i brać udział w akcjach promocyjnych.
Zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych i proszę o kontakt.
Imię i Nazwisko
Firma
email
telefon
Treść wiadomości: